Vybíráme židle k počítači a nábytek do kanceláře

Kancelářský stůl by měl být maximálně praktický a přizpůsobivý, stejně jako židle k počítači nebo kancelářské křeslo.

Vhodný nábytek do kanceláře si zaslouží naši pozornost. Kancelářský stůl si můžete pořídit v řadě provedení a dispozičních řešení vzhledem k místnosti. Na trhu jsou kancelářské stoly rovné, rohové i psací stoly s vykrojením. Důležitá je stabilita a velikost pracovní desky. U stolů, na kterých budete mít i počítač myslete na jejich hloubku. Vzdálenost uživatele od monitoru by měla být minimálně 50 cm, aby nenamáhal svůj zrak. Rohové stoly poskytují více prostoru. Dostatečná tloušťka pracovní desky zaručí, aby se stůl pod věcmi neprohýbal. U žádného kancelářského stolu by neměl chybět ani úložný prostor. Výškově nastavitelné stoly snižují neblahé následky sedavého způsobu zaměstnání.

Stabilní a pohodlné kancelářské židle

Kancelářské židle pro dlouhodobé sezení by mala zabránit krčení a nezdravému sezení. Židle k počítači by měly být výškově nastavitelné, ergonomicky tvarované, velmi pohodlné, s opěrkami na ruce i na podepření hlavy. Nesmí chybět ani kolečka s brzdou pro snadné překonání vzdálenosti mezi psacím stolem a třeba kontejnerem či policí se šanony. Židle k PC, které jsou síťované, jsou oproti židlím koženým a židlím s nepropustnou tkaninou velmi prodyšné a zajišťují dobré větrání zejména během léta. Bederní opěrky pro správnou polohu bederní páteře během sezení dopřejí dobrý komfort. Pokud nestrávíte na židli celý den, můžete si pořídit i kancelářské křeslo

Nábytek do kanceláře

Nejběžnější typ kancelářského nábytku jsou kancelářské skříně a kontejnery nebo zásuvkovníky. Ty si můžete pořídit v řadě velikostí a barevného provedení. Kontejnery na kolečkách jsou oblíbené díky své mobilitě a snadnosti přemístění. V open space kancelářích je dobré mít možnost zamknout své věci do skříňky nebo šuplíku s vlastním klíčem. Pro tyto účely jsou zásuvkové kontejnery, kde je horní šuplík zamykatelný. Nábytek do kanceláře zahrnuje i police a skříňky, konferenční stolky, sedací soupravy, křesla nebo třeba konferenční a jednací židle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Vybíráme židle k počítači a nábytek do kanceláře"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*