V tomto vás šéf nesmí vidět! V jakých šatech byste URČITĚ neměli jít na firemní večírek?

příliš krátké šaty

Předvánoční firemní večírky jsou akce, na kterou je potřeba se umět patřičně obléci. Jinak z toho mohou vzniknout mnohé komplikace.

Blíží se čas předvánočních firemních večírků a s ním i dilema, co na sebe. Chcete být krásné, protože přece je to večírek, ale zároveň profesionální, protože je to FIREMNÍ večírek, takže ty šaty s holými zády strčte zpět do skříně. Pokud zvolíte špatné oblečení, bude se to s vámi vléci po celý další rok. Takže na večírek vaší firmy byste si nikdy neměli obléknout:

1. Příliš krátké šaty

Tím myslíme délku, která úspěšně soutěží s širšími pásky. Myslete na to, že se budete i shýbat, zvedat ruce a zřejmě i tančit. Vaše půlky by měly být skryty! Pokud toužíte po mini délce, zkuste raději overal s krátkými nohavicemi, ten by však také měl zakrývat celý zadek.

2. Příliš obtažené šaty

Máte zadek jako Kardashian a chcete, aby ho všichni viděli, vždyť se přece máte čím pochlubit ?! Zapomeňte na to. Příliš obtažené šaty budí pozornost mužských kolegů a vsaďte se, že jejich pohledy budou všude jen ne na vaší tváři. Kromě toho, že je to nepříjemné, neustále potahování a napravování šatů otravné, vypadá to celé i dost levně. Raději si zachovejte profesionalitu a zvolte střihy, které vám vytvarují pás a jen jemně obepnou boky.

3. Velké výstřihy

Pod velkým výstřihem se rozumí vše, z čeho vykukují vaše prsa více než by měli. Korzetové topy jsou nepřípustné, pokud máte košíček větší než C! Stejně levně působí i přecpaná push-upka. Raději zvolte lodičkové či véčkové výstřihy, odhalená ramena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "V tomto vás šéf nesmí vidět! V jakých šatech byste URČITĚ neměli jít na firemní večírek?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*