Tipy na vánoční dárky pro muže

vánoční dárky pro muže

Vybrat správný vánočí dárek pro muže je často nadlidský výkon, zejména pokud nemáme představu o tom, co by obdárovávaný chtěl, jaké má zájmy. Jednodušší variantou je, pokud víme, po čem dotyčný touží. Můžeme pak nakupovat na jistotu.

Kosmetické vánoční dárky

I muže potěší kosmetické balíčky v podobě holících strojků, pěny na holení, kvalitního deodorantu. Kvalitní a levná kosmetika udělá radost zejména mladším mužům, kteří dbají o svůj vzhled. Co takhle balení kvalitního vosku na vlasy?

Zážitkové vánoční dárky pro muže

Máte doma dobrodruha, který se nerad nudí? Pak zvolte jako dárek školu smyku, jízdu v superrychlém autě, seskok padákem, let rogalem a další. Mezi skvělé zážitky může patřit pobyt v pivních lázních, exkurze do pivovaru nebo víkend ve vinném sklípku.

Praktické vánoční dárky pro muže

Mezi praktické vánoční dárky pro muže můžeme zařadit hodinky, dle vkusu muže – sportovní, elegantní, s analogovým či digitálním ciferníkem, vodotěsné apod. Mezi další praktické dárky můžeme volit pouzdra na vizitky, osobní diář v kožené vazbě, kravatu nebo zajímavé kárované ponožky, rukavice či kvalitní peněženku.

Dražší dárky

Mezi dražší vánoční dárky pro muže můžeme zařadit kvalitní láhev několikaleté whisky, vinotéku, šperk, ale i mobilní telefon, tablet, notebook či jinou elektroniku, praktickou součást na kolo. Dědečka či tatínka potěší příslušenství na ryby. Je váš muž kuchař? Ocení kvalitní sadu nožů. Je váš muž manažer? Pak nezapomeňte na kvalitní pero či košili.

Dárky pro kluky

Pro mladší kluky a teenagery jsou vhodné dárky snowboard, longboard, xbox, herní konzole, lyžařské vybavení, nové kolo, helma, brýle s mp3, chytré hodinky, zajímavé knihy či rovnou čtečka knih. Co takhle pěkná šála, sportovní bunda, nové cédéčka oblíbené kapely.

Vybrat vánoční dárky pro muže může být zajímavé a zábavné.Důležité je udělat radost, není nutné nakupovat to nejdražší a nejluxusnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Tipy na vánoční dárky pro muže"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*