Smart watch Q50 recenze

Smart watch Q5

Smart watch Q50 jsou navrženy speciálně pro děti. Kromě měření času umí také lokalizovat pohyb dětí, pomohou přivolat pomoc stisknutím SOS tlačítka a rovněž slouží jako telefon. Chcete-li mít děti pod dohledem a jde vám o jejich bezpečnost, pak jsou tyto hodinky skvělou volbou.

Design a vzhled smart watch Q50

Hodinky mají pro děti atraktivní design. Disponují 0,96“ TFT LC displejem, který má rozlišení 128×64 px. Rozlišení by mohlo být lepší, nicméně dětem bohatě postačí. Tyto hodinky jsou navrženy ve všech ohledech přímo pro děti, proto jsou velmi odolné, praktické a mají jednoduché použití. Základní funkci volání zvládne ovládat i čtyřleté dítě. Pro správné fungování je třeba mít SIM kartu s datovým tarifem.

Bezpečnostní aplikace

Dětské chytré hodinky Q50 s GPS za 499 kč

Dětské chytré hodinky Q50 s GPS za 499 kč

Chytré hodinky Q50 obsahují bezpečnostní aplikace, které umožní okamžitě vidět na mapě, kde se vaše dítě právě nachází, zaznamenává dlouhodobé zobrazení polohy i několik dní zpět. Dítě bude s vámi v okamžitém kontaktu stisknutím tlačítka. Hodinky mohou rodiče ovládat na dálku – aplikace umožní nastavit zakázání příchozích hovorů nebo hodinky zcela vypnou. Tyto hodinky mají význam především pro rodiče, kteří chtějí mít o svých dětech přehled. Hodinky fungují správně poté co do nich vložíte micro SIM kartu s povolenými mobilními daty a rodiče si do svého telefonu nainstalují volně dostupnou aplikaci, která je dostupná pro Android i iOS zdarma.

Funkce hodinek Q5

Jak jsme již zmínili, hodinky Q50 jsou především bezpečnostní kontrolou děti. Obsahují funkce jako je GPS/GSM -kde zaznamenává aktuální i dlouhodobé polohy dítěte, volání jedním tlačítkem, hlasové i textové zprávy, SOS tlačítko pro přivolání pomoci – vyvolá 3 vámi zvolená čísla. Rodiče ocení, že mají tyto smart watch stále pod kontrolou. Obsahují slot na micro SIM., dále obsahují budík, čas i datum.

Baterie u hodinek Q50

U hodinek, které jsou ochranou vašich dětí, je velmi důležitá baterie, hodinky by mělo mít dítě vždy nabité. Hodinky mají Li-Ion baterii s kapacitou 380 mAh, nabíjí se přes micro USB. Doba nabíjení je 1-2 hodiny. Baterie má výdrž v pohotovostním režimu okolo 72 hodin, při intenzivním používání 1 den.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch Q50 recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*