Smart watch Q18 recenze

Smart watch Q18

Model hodinek Q18 patří mezi velmi zajímavý model chytrých hodinek. Obsahují slot na SIM kartu, což jim přidává nějaký ten bodík navíc.

Displej a parametry hodinek Q18

Q18 jsou hodinky s 1,54“ displejem, s rozlišením 240×240 px. Tělo hodinek je z ušlechtilé oceli, s pohodlným silikonovým páskem. Displej hodinek je mírně zahnutý,což jim dodává na atraktivitě. O pohon hodinek se stará procesor MTK6260 s 64 MB Ram. K dispozici je slot na SIM kartu a SD kartu s úložištěm až 32 GB. Konektivitu s telefonem zajišťuje Bluetooth 3.0 a k dispozici je zde i malá kamera, klasické funkce jako krokoměr či monitoring spánku.

Hodinky překvapí výdrží baterie

Chytré hodinky Q18 za 599 kč

Chytré hodinky Q18 za 599 kč

Hodinky Q18 mají živé barvy a skvělé pozorovací úhly, jsou plně v češtině. Zaujmou vás i svou výdrží baterie, kdy v pohotovostním režimu vydrží až 96 hodin, při běžném použití vám baterie vydrží nabitá až 2 dny. Hodinky jsou plně kompatibilní s OS Android 2.3 a vyšší a také s iOS -iPhone 4 a Windows Phone. Tento model hodinek je voděodolný proti dešti. Jsou v češtině a dalších jazycích.

Funkce hodinek Q18

Smart watch Q18 zahrnují spoustu funkcí, které fungují i bez mobilního telefonu a SIM karty, například fotoaparát, galerie, zvukový kodér, přehrávání mp3 a wav souborů uložených na micro SD kartě, aktuální čas, budík, stopky, kalendář, měřič spánku, správce souborů a mnoho dalších.

Pestrý výběr barev

Hodinky Q18 jsou skutečně krásné a originální, za výhodnou cenu mají velké množství funkcí. Vybrat si můžete hodinky v barvách stříbrná, černá, zlatá s černým páskem a stříbrná s bílým páskem, dále 3 možnosti ciferníku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch Q18 recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*