Smart watch GV18 recenze

Smart watch GV18

Chytré hodinky GV18 jsou bestsellerem mezi chytrými hodinkami.Co vše hodinky umí? Vážně jsou tak skvělé?

Vzhled a zpracování GV18

Chytré hodinky GV18 by si zcela jistě měly co říct s Jamesem Bondem díky svému vzhledu i funkcím. Mají velmi atraktivní design, kdy byl použit na tělo luxusní kov a také špionský 0,3 Mpx fotoaparát. Telefon má 1,54 palcový dotykový LCD displej s rozlišením 240×240 px a jednoduché intuitivní prostředí. Spárování je možné rychle díky bezdotykové technologii NFC a také přes Bluetooth 3.0. Párovat je lze s telefony s Androidem. Řemínek zapnete na ruku s obvodem 15-21 cm.

Hodinky GV18 jsou plné funkcí

Chytré hodinky GV18 za 685 kč

Chytré hodinky GV18 za 685 kč

Do hodinek lze vložit micro SIM, která umožní vyřizovat hovory a zprávy, přitom nemusíte mít telefon ani v ruce. Z dalších funkcí stojí za zmínku krokoměr, monitoring spánku, připomínky, kalendář, dálkové focení. Baterie má 450 mAh. Můžete libovolně spravovat notifikace, je zde i funkce antilost, která vás upozorní, pokud se vám ztratí telefon. Smart watch lze libovolně nastavovat. Z funkcí můžeme také jmenovat nastavení profilů, šablony, přehrávání hudby či 0,3 Mpix fotoaparát. Telefon přehrává videa s rozlišením 240×40 px. Můžete také prohlížet fotografie, spravovat soubory. Chybí zmínka o NFC nastavení či připojení.

Konektivita smart watch GV18

Hodinky vyžadují pro plnohodnotné fungování nainstalovat do telefonu aplikaci BT Notification, která je volně dostupná v obchodě Play. Připojení probíhá přes Bluetooth. Hodinky nabízí výborný poměr ceny a výkonu. Na trhu však najdete mnohem výkonnější telefony. Okouzlí vás především velká výdrž baterie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch GV18 recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*