Kašlete na diety, zkuste tohle! 3 kousky, díky kterým si jednoduše zeštíhlíte boky

štíhlé boky

Nemusíte hned nabíhat na drastickou dietu, pokud chcete shodit pár kilo v bocích. Řekněme, že Paní Móda to za vás vyřeší!

Móda je mocná čarodějka a pokud ji umíte využít ve svůj prospěch, vyhráli jste na celé čáře. Základem je vybírat si takové kousky, které vám budou lichotit, podtrhnou to krásné na vaší postavě a zakryjí nedostatky. nechte ji pracovat pro vás a vyčarujte si užší boky pomocí těchto tří kousků!

1. Hladké kalhoty
Pokud si chcete ubrat z boků, zapomeňte na kyčelní střihy a kapsy. Nejlépe na vás vyniknou jednoduché hladké kalhoty se zipem na boku. Pokud již kapsy, tak buď falešné nebo střižené šikmo. Zcela nejlepším služebníkem je vysoký pas, který opticky prodlouží a zeštíhlí figuru.
2. Tuby sukně
Ideální kousek na zúžení boků! Sáhněte po sukni která má vyšší pas a délku těsně nad koleno, ale neobtahuje ho. Nejlépe vám poslouží rovné střihy s jemným zúžením. Vyvarujte se velkých vzorů v oblasti hýždí a boků.
3. Hedvábí!
Hedvábné látky lahodí každé postavě! Jsou splývavé a tak vás nekopírují, právě naopak, kopírují váš pohyb, jemně se suchém o vaše boky a prodlužují postavu. Jednoduše dokonalé na večerní rande!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kašlete na diety, zkuste tohle! 3 kousky, díky kterým si jednoduše zeštíhlíte boky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*