Fitness náramek I5 Plus rezenze

Fitness náramek I5 Plus

Fitness náramek I5 Plus je jedním z mála chytrých náramků, který vás překvapí svými funkcemi. Ačkoliv je za nízkou cenu, má více funkcí než někteří jeho dražší kolegové. Rozhodně by neměl vaši pozornosti uniknout.

Design

Fitness náramek I5 Plus obdržíte v krabičce spolu s uživatelskou příručkou. Náramek má poměrně jednoduchý, ale o to více elegantnější design. Displej je 0,91″ OLED, s příjemně modře podsvíceným textem. Zpracování náramku je perfektní už na první pohled.

Funkce

Fitness náramek I5 Plus jen za 641 kč

Fitness náramek I5 Plus jen za 641 kč

U tohoto smart bracelet objevíte spoustu funkcí. Náramek vás o všem informuje vibrováním, ať už jde o budík, příchozí hovor, SMS zprávu nebo notifikaci z Facebooku. Volajícího i text sms zprávy na displeji uvidíte. Jednou z funkcí je také spoušť fotoaparátu z mobilu nebo monitorování trasy pomocí GPS. Máte-li ruku svisle, je náramek zhasnutý, pokud ruku zvednete, automaticky se rozsvítí. Spoušť fotoaparátu najdete v aplikaci Zeroner. Stačí klepnout na displej a vytvoříte fotografii.

Párování náramku

Fitness náramek I5 Plus lze spárovat s telefony, které mají Android 4.3 a nebo iOS 7 a vyšší, Bluetooth 4.0. Párování je velice jednoduché. Rovněž je potřeba stáhnout si aplikaci Zeroner, do které se zaregistrujete a vidite veškeré vaše kroky, vzdálenost, čas i spálené kalorie. Nabíjení náramku probíhá pomocí modulu, který vyndáte ze silikonového řemínku a USB kabelem. Výdrž baterie je 6-7 dní. Na výběr je několik barev náramku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Fitness náramek I5 Plus rezenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*